Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

JAK SKASOWAĆ KARTDRIDŻA W DRUKARCE EPSON C42SX?

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Alicja
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2004, o 22:41

JAK SKASOWAĆ KARTDRIDŻA W DRUKARCE EPSON C42SX?

Postautor: Alicja » 14 lut 2004, o 22:49

Czesc. Mam na imie Alicja i mam problem. Mam drukarke EPSON C42SX, która to zżera mnóstwo atramentu - co 2 tyg. muszę kupować nowy cartdrige. Wydaje na to mnóstwo pieniędzy. Słyszalam ze istnieje jakis software do kasowania chipów w cartdrige'ach, co pozwala na oszukanie drukarki i samodzielne napełnienie pojemnika tuszem. Czy moze ktos mi pomóc i powiedziec, gdzie taki program moge dostac? Z góry dziękuje.

Awatar użytkownika
amok67
-
-
Posty: 108
Rejestracja: 12 lip 2004, o 09:17
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: amok67 » 22 cze 2006, o 21:39

A epson pójdzie z torbami?
Przeszukaj archiwum ep.
http://www.ep.com.pl/?strona=archiwum.php&sk=epson

wiertacz
-
-
Posty: 94
Rejestracja: 14 gru 2004, o 12:24
Lokalizacja: knurów

Postautor: wiertacz » 22 cze 2006, o 21:52

Jeśli ktoś bardzo dużo drukuje a nie potrzebuje kolorów to tańsza w eksploatacji jest drukarka laserowa.

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 22 cze 2006, o 23:07

Do tej pory biedna Alicja poszla z torbami. Ponad 2 lata i 4 msc.. to jakies 60 kartridge (wedlugj Jej zuzycia)... oj... dawno zbankrutowala :P

Amok: w momencie kiedy o to pytala, ten artek jeszcze nie byl w archiwum... wrecz prawie pachnial farba... i to wcale nie z drukarki Epsona (jak mysle) :wink:

Wiertacz: jak ktos bardzo duzo drukuje, to nawet kolorowa laserowka jest tansza w eksploatacji :roll:

Awatar użytkownika
amok67
-
-
Posty: 108
Rejestracja: 12 lip 2004, o 09:17
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: amok67 » 23 cze 2006, o 21:16

" Ponad 2 lata i 4 msc.."

o cholera... :-))))))))))))))
SORRY !!! Gdzie ja mam oczy...
Nie wiem jak to się stało.

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 187 gości