Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Eagle

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

sivy
-
-
Posty: 119
Rejestracja: 30 mar 2003, o 18:06
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Eagle

Postautor: sivy » 3 sie 2003, o 10:36

Czemu jak w Eagle projektuje sobie schemat, a poterm na podstawie jego robie PCB, to w pewnym bliżej nie okreśolnym momecie zmiany na schamacie nie sa widoczne w module do projektowania PCB ?

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Postautor: Wojtek » 6 sie 2003, o 08:30

Nie znam Eagla, a widzę że nikt nie chce Ci pomóc :) , może podobnie jak w innych programach trzeba po zmianach na schemacie ideowym zaktualizować netlistę i załadować ją do modułu pcb? Ale to pewnie nie o to chodzi. :)

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 6 sie 2003, o 12:51

Może sciągnij sobie Protela99 SE ,jest bardziej znany i dużo ludzi sie tym programem posługuje.
Jak się domyślam zwłaszcza Wojtek :wink:

Gość

Postautor: Gość » 6 sie 2003, o 14:01

Może sciągnij sobie Protela99 SE ,jest bardziej znany i dużo ludzi sie tym programem posługuje.
Jak się domyślam zwłaszcza Wojtek :wink:
Ja się posługuję CircuitMakerem 2000, ale Eagle jest bardzo popularny i sam myślę w końcu go poznać, aż mnie dziwi że nikt kto zna ten program nie zabiera głosu w tej dyskusji. :)

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Postautor: Wojtek » 6 sie 2003, o 14:05

Zpomniałem sie zalogować :D przyznaje się do autorstwa postu powyżej.

sivy
-
-
Posty: 119
Rejestracja: 30 mar 2003, o 18:06
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: sivy » 6 sie 2003, o 19:38

Hehe, no mam protela ... kiedys go nawet urzywalem, ale EAGLE jest jak dla mnie duzo szybszy i bardziej intuicyjny... moze to kwestja przyzwyaczajenia, mimo iz mozwliwosci ma teoretycznie duzo mniejsze i tak do mnie bardziej trafia, nie potrzebuje 3/4 narzedzi dostepnych w protelu.

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 152 gości