Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

remont łazienki

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

cezik
-
-
Posty: 533
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

remont łazienki

Postautor: cezik » 22 gru 2022, o 11:55

Gdybyście jeszcze raz mieli robić remont łazienki, to czego na pewno byście już w niej nie zrobili?

jno
-
-
Posty: 327
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Re: remont łazienki

Postautor: jno » 22 gru 2022, o 13:19

Nie nasz problem, ale w łazience z której korzystaliśmy na wakacjach była za duża, emaliowana wanna (ok 2 m). Tego typu wanna strasznie długo napełnia się wodą i w związku z tym jest nieekologiczna - w czasie krótkiej kąpieli ogromna ilość wody się marnuje. Nie mówiąc już o marnowaniu energii do ogrzania tylu litrów wody (kasa!). Poza tym jest niebezpieczna, zwłaszcza dla dziecka lub starszej osoby, bo przy wchodzeniu/ wychodzeniu łatwo się poślizgnąć i zrobić sobie krzywdę i zajmuje dużo miejsca w łazience. Wanna 150- 160, max. 170 wg mnie jest zupełnie wystarczająca aby się w niej wygodnie wykąpać, ale też wygodniejsza i tańsza w codziennym użytkowaniu.

Mam tak jak powinno być. Jest wygodna w użytkowaniu i łatwy dostęp do mycia i czyszczenia wszystkich miejsc. Planowalam ja właśnie pod tym kątem.. Teraz widzę że faktycznie to było ważniejsze niż montowanie nowości producentów które są czasem tylko ładne ale mało funkcjonalne.

Jestem też zadowolona, ze jednak zrobiłam grzejnik łazienkowy, nad którym długo się zastanawiałam czy robić czy nie. Taki grzejnik jest bardzo praktyczny, można szybko wysuszyć drobne części ubrań. Ale również temperatura w łazience jest stopień, dwa wyższa niż w pozostałych pomieszczeniach i dzięki temu jest przyjemniej.

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 209 gości