Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Agregat prądotwórczy na budowę szukam

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

jno
-
-
Posty: 327
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Agregat prądotwórczy na budowę szukam

Postautor: jno » 9 gru 2022, o 13:11

Jak w temacie. Szukam jak najlepszego agregatu prądotwórczego na budowę - oczywiśćie w rozsąnej cenie. Chcę aby bez problemu pociągnął urządzenia używane przy budowie domu. Ale również i potem po budowie posłużył jako dodatkowe źródlo prądu na wypadek jego braku.
Co polecciie?

Infino
-
-
Posty: 299
Rejestracja: 3 paź 2014, o 10:36

Re: Agregat prądotwórczy na budowę szukam

Postautor: Infino » 9 gru 2022, o 14:11

Tak naprawdę to ma najlepszego agregatu na budowe , ale mozesz uzyc taki ktory ma ze 2 gniazdka generuje ~3500W bedzie miec rok gwarancji do tego nie bedzie kosztowac wiecej jak 1000zl. Bo potem mozesz go sprzedac za polowe ceny albo go uzytkowac dalej wiec strata niewielka a zycie mozna sobie ulatwic. Zobacz sobie agregat prądotwórczy w Leroy Merlin, mają wiele dobrych modeli, coś powinieneś dla siebie odpowiedniego dobrac.
Pytanie, czy potrafisz sobie serwisować sprzęt lub mieć chęć do czytania o tym w necie? Jeśli odpowiesz twierdząco to kup chińczyka z jedną fazą około 3 kw. Jeśli nie to coś droższego, a rozsądek by podpowiedział baracudę.
Ja osobiście kupiłem "używany", który raczej przeleżał u człowieka w garażu i nie chciał mu odpalić. Podstawowy serwis i służy - sporo gałęzi już przemielił z podłączonym rozdrabniaczem, przygotował beton do ogrodzenia. Przy tym musiałem mu wymienić wężyk za 3 zł i ostatnio urwałem linkę szarpaka. Plus agregatów marketowych to niska cena części i całkiem dobra praca jak na ich cenę.
Pilarka marketowa mi już 7 lat służy, ale co roku ma przegląd. Na pewno plusem kupowania w marketach jest to, że nie ma problemu z realizacją gwarancji.

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości