Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Słuchawki bluetooth BLOW

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

marcin58744
-
-
Posty: 6
Rejestracja: 8 mar 2015, o 15:30

Słuchawki bluetooth BLOW

Postautor: marcin58744 » 18 mar 2016, o 16:59

Witam wszystkich,

Mam słuchawki BLOW Sport-fit, ładnie grają ale irytują mnie dużo za głośne komunikaty.
Ktoś spotkał się z czymś takim i wie jak można pozbyć się albo chociaż ściszyć te dźwięki.
,,Chińczyki" pewnie mają we wnętrzach te same układy więc pomocne będą również doświadczenia na innych sprzętach.

P.S.
W przypadku złego działu proszę o przeniesienie.

anialewandowska98
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2016, o 16:31
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Słuchawki bluetooth BLOW

Postautor: anialewandowska98 » 26 maja 2016, o 16:58

Nie powinny tak reagować. Przynajmniej ja się nigdy z czymś takim nie spotkałam

Awatar użytkownika
sigaris
-
-
Posty: 55
Rejestracja: 3 sty 2014, o 19:16
Lokalizacja: Niepołomice

Re: Słuchawki bluetooth BLOW

Postautor: sigaris » 26 maja 2016, o 18:58

Mam podobny problem z swoimi słuchawkami, ale jeszcze nie znalazłem rozwiązania tego problemu.

mija385
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 27 lut 2018, o 23:04

Re: Słuchawki bluetooth BLOW

Postautor: mija385 » 27 lut 2018, o 23:06

wydaje mi sie ze nie da sie tego wyciszyc niestety

basiq
-
-
Posty: 10
Rejestracja: 19 lut 2015, o 14:15

Re: Słuchawki bluetooth BLOW

Postautor: basiq » 13 cze 2018, o 11:00

Miałam kiedyś słuchawki sportowe - typowo do biegania były używane. Muzyka grała czysto, dźwięk fajny, ale faktycznie, te komunikaty o zapętlaniu itd były mega głośne, aż po prostu irytujące. Nie posłużyły długo, bo bodajże 2 miesiące i przestały grać, poszły na gwarancję i zwrot pieniędzy. Nie były warte swojej ceny totalnie.

jankowsky
-
-
Posty: 7
Rejestracja: 19 lut 2015, o 11:07

Re: Słuchawki bluetooth BLOW

Postautor: jankowsky » 11 lip 2018, o 14:37

Ja używając słuchawek bluetooth pojąłem jakie to wygodne i już teraz nie wyobrażam sobie nic innego. Bieganie z telefonem czy jakimś odtwarzaczem jest niewygodne i komfort nijaki. Zestawy z bluetooth mają to do siebie, że niestety często lubią się psuć, przynajmniej tak było w moim wypadku bo też miałem dwa razy i obydwa poleciały na gwarancję, co nie zmienia faktu, że jest to najwygodniejsza forma słuchawek zarówno do podróży jak i do biegania, czy po prostu zwykłego, codziennego użytkowania.

basiq
-
-
Posty: 10
Rejestracja: 19 lut 2015, o 14:15

Re: Słuchawki bluetooth BLOW

Postautor: basiq » 13 sie 2018, o 15:56

Słuchawki na bluetooth to super sprawa, bo wygodniejszych nie znajdziesz nigdzie. Nic nie da Ci takiej swobody właśnie jak one, więc warto coś takiego mieć. Polecam od siebie, w podróży czy uprawianiu sportu nic nie będzie lepsze.

basska03
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 27 sie 2018, o 15:12
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Słuchawki bluetooth BLOW

Postautor: basska03 » 27 sie 2018, o 15:21

Mam taki sam problem w moich słuchawkach. Komunikaty są tragicznie głośne i nic się z nimi nie da zrobić.

tomek6
-
-
Posty: 146
Rejestracja: 25 wrz 2014, o 01:04

Re: Słuchawki bluetooth BLOW

Postautor: tomek6 » 9 lis 2018, o 18:32

Słuchawki na bluetooth to super sprawa, bo wygodniejszych nie znajdziesz nigdzie. Nic nie da Ci takiej swobody właśnie jak one, więc warto coś takiego mieć. Polecam od siebie, w podróży czy uprawianiu sportu nic nie będzie lepsze.
Zgadzam się, ale zawsze jest coś kosztem czegoś. Do rozmów są w porządku, ale jednak łączność bluetooth nie jest polecana dla osób dla których priorytetem jest jakość dźwięku. Drogie słuchawki bluetooth nie zagrają tak dobrze jak takie
https://drumshop.pl/4621-proel-sluchawk ... white.html
Nie wspominając już o cudach jak tu
https://www.ebay.pl/itm/BYD-SoundMagic- ... rk:29:pf:0
https://hurtowniamuzyczna.pl/offer/209/ ... h-e40.html
Te drugie to już w ogóle dzieło sztuki.

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości