Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Zadanie z elektroniki

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

michcio160
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 4 sty 2013, o 17:49

Zadanie z elektroniki

Postautor: michcio160 » 4 sty 2013, o 17:52

Witam mam do was wielką prośbę czy ktoś mógłby mi pomóc rozwiązać te dwa zadania.

Pozdrawiam Michał
Załączniki
zadania.jpg
Zadania

Awatar użytkownika
ECC88
-
-
Posty: 408
Rejestracja: 23 paź 2009, o 15:28
Lokalizacja: Köln

Re: Zadanie z elektroniki

Postautor: ECC88 » 4 sty 2013, o 20:30


michcio160
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 4 sty 2013, o 17:49

Re: Zadanie z elektroniki

Postautor: michcio160 » 6 sty 2013, o 18:22

Dzięki za te linki ale nic z tego nie kumam a na 11.01.13 muszę wysłać te zadania do szkoły rozwiązane jak ktoś by mi pomógł to bym był bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ECC88
-
-
Posty: 408
Rejestracja: 23 paź 2009, o 15:28
Lokalizacja: Köln

Re: Zadanie z elektroniki

Postautor: ECC88 » 6 sty 2013, o 21:42

Dzięki za te linki ale nic z tego nie kumam
To zostań może lepiej kucharzem!?

tg3a
-
-
Posty: 243
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zadanie z elektroniki

Postautor: tg3a » 8 sty 2013, o 10:28

Witam.
Szczerze mówiąc, na temat pierwszego zadania to nic w tych odsyłaczach nie ma (trzeci z nich, związany z obwodami RLC, dotyczy filtru dolnoprzepustowego, a nie pułapki/eliminatora. Pytającemu zaproponowałbym wpisanie do wyszukiwarki obwód szeregowy rlc; wśród wyników całkiem dobre objaśnienia tematu są pod adresem http://w-4.glupoty.com/files/Elektrotechnika/L6.pdf, choć autor tego wykładu nie ustrzegł się drobnego potknięcia w sensie ścisłości matematycznej, bo nie może być |Ul|=-|Uc|, a tylko Ul=-Uc, czemu odpowiada |Ul|=|Uc|. Ale ogólnie wykład jest dobry. Być może inne znaleziska będą też dobre, lub jeszcze lepsze - nie sprawdzałem.
Dzięki za te linki ale nic z tego nie kumam
W sytuacji, gdy ktoś nie daje punktu zaczepienia, od którego można by rozpocząć wyjaśnianie tematu, tylko stwierdza, że NIC nie rozumie, to rzeczywiście może jest to odpowiednia rada...

michcio160
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 4 sty 2013, o 17:49

Re: Zadanie z elektroniki

Postautor: michcio160 » 8 sty 2013, o 17:41

No właśnie oto chodzi że kierunek moich studiów jest informatyka a nie elektronika dlatego nie rozumiem tych zadań i liczę na czyjąś pomoc dzięki za wszelkie podpowiedzi ale szczerze mówiąc liczyłem że ktoś mi podeśle rozwiązane te zadania

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Press
-
-
Posty: 389
Rejestracja: 10 mar 2004, o 16:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Zadanie z elektroniki

Postautor: Press » 9 sty 2013, o 14:38

ale szczerze mówiąc liczyłem że ktoś mi podeśle rozwiązane te zadania
No niestety nie.
Na forum z założenia Pomaga się w rozwiązaniu problemu a nie rozwiązuje go za kogoś.
No chyba, że chcesz komuś zapłacić za zrobienie tego za Ciebie to zaproponuj to i może ktoś się na PRV odezwie :)
Albo wykup sobie godzine korepetycji z elektroniki i nie dość, że ktoś za Ciebie to rozkmini to jeszcze CI wyjaśni.

elektr
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 20 lut 2013, o 00:59

Re: Zadanie z elektroniki

Postautor: elektr » 20 lut 2013, o 13:49

na niektórych forach zdarza się, że ktoś rozwiąże zadanie. Jednak... przede wszystkim trzeba liczyć na samego siebie i na to, ze ktoś Cię naprowadzi, a nie zrobi coś za Ciebi

Awatar użytkownika
brun
-
-
Posty: 125
Rejestracja: 28 mar 2012, o 09:48

Re: Zadanie z elektroniki

Postautor: brun » 25 lut 2013, o 12:47

A ja myślę, że jest już po 11 stycznia i Pan michcio160, więcej się tu już nie pojawi i temat można śmiało zamknąć albo usunąć ;)

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości