Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

problem z NE022 wysokie napięcia na STBY MUTE

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
MatyAS
-
-
Posty: 396
Rejestracja: 18 kwie 2007, o 21:37
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Re: problem z NE022 wysokie napięcia na STBY MUTE

Postautor: MatyAS » 15 cze 2012, o 19:52

Kolejny złożony układ (w dodatku KIT!) i znów te same problemy. Jak znam życie znów będziesz się upierać, że wszystko dobrze złożone, a Twoje luty są idealne...
Cóż - są ludzie, którzy wyciągają wnioski z pomyłek, czy błędów. Ty najwidoczniej do takich nie należysz.

Zamiast zacząć od podstaw Ty znów składasz następny układ - bez znajomości nawet podstaw. Dziwisz się, że nie działa? Ja nie.
Kity jakiego podałeś fotki składałem kiedyś (bardzo dawno temu) dla Kolegi - w sumie kilkanaście sztuk. Żaden nie miał żadnych problemów przy uruchamianiu -wszystkie działały (kiepsko co prawda, ale taka uroda TDA) od pierwszego odpalenia.
Tyle tylko, że ja zaczynałem od zapoznania się chociażby z kodem kreskowym rezystorów i sprawdzałem czy aby na pewno się nie pomyliłem przy montażu...
Kilka ray już prosiłem Cię, abyś zaczął bardziej by ć wymagający wobec siebie i Twojej znajomości tematu za jaki się tak ochoczo bierzesz - pisałem również, że elektronika jest hobby wymagającym. Tu nie wystarczy "kupić-złożyć-i działa"... Tu trzeba jeszcze rozumieć co się robi...

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 258 gości