Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

PCF857 materiały

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Bras
-
-
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2011, o 23:28
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

PCF857 materiały

Postautor: Bras » 20 kwie 2011, o 21:58

Witam
Czy mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie znajdę jakieś materiały na temat tego drajwera, oczywiście w języku polskim.
Pozdrawiam Paweł

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 21 kwie 2011, o 11:31

materiały nt. komponentów elektronicznych w języku polskim są niemal nieosiągalne. Co najwyżej jakieś pobieżne opisy przy okazji czyjegoś projektu można znaleźć.

qwertxx
-
-
Posty: 16
Rejestracja: 20 kwie 2011, o 22:23
Lokalizacja: Południe
Kontaktowanie:

Postautor: qwertxx » 22 kwie 2011, o 06:57

A co konkretnie chcesz wiedzieć?

Bras
-
-
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2011, o 23:28
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Postautor: Bras » 23 kwie 2011, o 15:14

Witam
Przepraszam, źle sformułowałem pytanie.
Chcę spróbować przenieść docelowo wszystkie istotne elementy menu odsługi CB radio na jeden z wyświetlaczy LCD (zegar, panel klimatyzacji itp). Dotychczasowe moje doświadczenia z wyświetlaczami są prawie żadne, dlatego pytam się o materiały, takie dla "pierwszoklasistów". Pdf przeglądałem, w razie potrzeby precyzyjnego tłumaczenia też sobie poradzę, nie mniej taki pdf jest pisany dla znawcy tematu, a ja do tych nie należę ale szybko się uczę. Drivera o którego się pytałem znalazłem w zegarach z Audi Q7 i od tego autka chciałbym zacząć. Reasumując najbardziej interesowałby mnie jakiś podręcznik, coś analogicznego do np "programowanie w języku BASCOM"
Pozdrawiam Paweł

Awatar użytkownika
r-mik
-
-
Posty: 351
Rejestracja: 14 cze 2005, o 19:18
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: r-mik » 24 kwie 2011, o 17:53

Kiedyś AVT wydawało zeszyty serii USKA. Były tam opisy PCF-ów po Polsku. Niedawno wyrzuciłem je na makulaturę, ale może jeszcze ktos je ma je.
Poczytaj tez kursy Bascom w EdW. Układ ten był tam opisywany wielokrotnie.

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości