Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

poszukuję starter KIT DSP

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
areczkas
-
-
Posty: 338
Rejestracja: 2 mar 2004, o 13:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

poszukuję starter KIT DSP

Postautor: areczkas » 30 sie 2010, o 18:29

Witajcie

Czy możecie mi polecić jakiś ciekawy starter-KIT DSP w rozsądnej cenie abym zaczął przygodę z DSP. Poszukuję rozwiązania dla którego mógłbym mieć dostępne gotowe pliki z przykładami aby można było zobaczyć co i jak działa. Czy ktoś z Was może mi coś polecić co jest popularne na polskim rynku?

Pozdrawiam Arek

Awatar użytkownika
Pi-Vo
Moderator
Moderator
Posty: 145
Rejestracja: 30 wrz 2003, o 15:20
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Postautor: Pi-Vo » 2 wrz 2010, o 00:05

Czy chodzi o DSP do dźwięku? Jeśli tak to polecam AVT-5159. Jest zbudowany na układzie SPN FV-1 firmy Spin Semiconductor. Można robić cuda na nim i są na stronie Spinsemi pliki źródłowe z efektami. Teraz sam się tym bawię i zabawa jest świetna.

Awatar użytkownika
areczkas
-
-
Posty: 338
Rejestracja: 2 mar 2004, o 13:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: areczkas » 2 wrz 2010, o 09:53

Chodzi m raczej o przetwarzanie sygnałów. jestem radioelektronikiem i bardziej interesuje mnie sam mechanizm przetwarzania sygnałów, FFT itp. Poszukuję platformy sprzętowej na której mógłbym prowadzić eksperymenty z próbkami sygnałów i poddawać je poszczeóglnym algorytmom DSP aby zobaczyć efekt.

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Re: poszukuję starter KIT DSP

Postautor: Wojtek » 4 wrz 2010, o 06:08

Witajcie

Czy możecie mi polecić jakiś ciekawy starter-KIT DSP w rozsądnej cenie abym zaczął przygodę z DSP. Poszukuję rozwiązania dla którego mógłbym mieć dostępne gotowe pliki z przykładami aby można było zobaczyć co i jak działa. Czy ktoś z Was może mi coś polecić co jest popularne na polskim rynku?

Pozdrawiam Arek
Może to?

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości