Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Jaki mikrokontroler to obsłuży

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

herkules51
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2010, o 21:37
Lokalizacja: Goleniów

Jaki mikrokontroler to obsłuży

Postautor: herkules51 » 29 cze 2010, o 11:37

Jeśli przy włączonym zapłonie wysuniemy windę i następnie nie chowając jej przyciskiem wyłączymy zapłon to winda się schowa i przy następnym uruchomieniem zapłonu winda wyjedzie automatycznie i odpali się ostatnio używana aplikacja. Analogicznie - jeśli wyłączymy zapłon a winda będzie schowana to nie wysunie się automatycznie po załączeniu zapłonu.
Ważne - W momencie chowania się windy automatycznie wyłącza się także urządzenie i gaśnie ekran. Winda wyjeżdża - urządzenie po 2 sekundach się odpala.
Jest to układ zbudowany na mikro kontrolerze proszę o pomoc.

ar
-
-
Posty: 56
Rejestracja: 30 maja 2007, o 19:44
Lokalizacja: poznań

Postautor: ar » 29 cze 2010, o 15:04

Żebym coś z tego zrozumiał! Co to jest? Napisz jaśniej jaka winda, jaka aplikacja, jaki ekran?

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 29 cze 2010, o 18:27

Ten ekran też mnie intryguje, poza tym jednym szczegółem to można by powiedzieć że dowolny będący pod ręką, oczywiście o ile nie padnie od zakłóceń "zapłonu" czy "windy" ;)
A jeśli wziąć pod uwagę ekran, to... zależnie co to jest.

herkules51
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2010, o 21:37
Lokalizacja: Goleniów

re

Postautor: herkules51 » 29 cze 2010, o 18:46

Jest to schemat podłączenia nawigacji zewnętrznej w s80 do istniejącego już układu

Awatar użytkownika
pikczu
-
-
Posty: 89
Rejestracja: 5 paź 2003, o 19:55
Lokalizacja: Dublin
Kontaktowanie:

Postautor: pikczu » 29 cze 2010, o 20:20

Każdy.
Ba winde i ekran to moja teściowa nawet może obsłużyć:)

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 168 gości