Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

STM32: bezplatne seminarium

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Piotr
Moderator
Moderator
Posty: 465
Rejestracja: 14 lut 2003, o 13:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

STM32: bezplatne seminarium

Postautor: Piotr » 7 sie 2009, o 20:12


gjakubow
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 7 paź 2009, o 20:44
Lokalizacja: Sopot

Postautor: gjakubow » 7 paź 2009, o 20:52

Witam serdecznie,

dostałem zaproszenie na STM32 Tech Days :)
mam prośbę o podzielenie się wrażeniami z już odbytych seminariów,
czy więcej się można dowiedzieć ze szkolenia czy z prezentacji?

z góry dziękuje za podzielenie się wrażeniami,
pozdrawiam, Grzegorz Jakubowski

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 8 paź 2009, o 12:11

Jak chcesz obejrzeć zabawki (evalboardy) i posłuchać dokładnie o przykładach zastosowania, obejrzeć powoli jak pracują, może poćwiczyć... to prezentacja (B).
Jak chcesz posłuchać o architekturze rdzenia M3, peryferiach wprowadzonych przez STM, nowościach w STM32, skonfigurować u siebie (Keil) i przećwiczyć poprawianie kodu (celowo wprowadzone błędy) + debugowanie rzeczywistego urządzenia (też na evalboardzie)... to szkolenie (A).
Acha... korzystając z sesji A, można częściowo (nie w pełnym wymiarze) pooglądać również to co jest w sesji B (a może się też udać odwrotnie, sam początek). Pytanie tylko czy będą jeszcze miejsca na A (bo te są ściśle określone, nie to co w B - chyba). Zaproszenie trzeba mieć jednak tak czy inaczej, żeby nie było jakbym sugerował, że można sobie przyjść ot tak.

Motylek jest fajny ;), szkoda że jeszcze bez "oczków" :608: ale póki nie ściągnę jtaga to i tak się nie pobawię dalej.

Ps. Ja właśnie byłem wczoraj ;)

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 210 gości