Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Sample z Analog Devices

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

gavi
-
-
Posty: 218
Rejestracja: 14 kwie 2003, o 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Sample z Analog Devices

Postautor: gavi » 21 lip 2008, o 12:19

Witam
Chciałem zamówić sample z AD ale niestety nie udaje mi się w żaden sposób wejść na strone zamawiania sampli.
Najpierw są kłopoty ze stroną www.analog.com. Wejście na nią i próba uruchomienia czegokolwiek kończy się buntem przeglądarki i informacją że witryna jest niezaufana - w szczegółach widać że nieznany jest wystawca certyfikatu. Trzy niezależne przegladarki (IceWeasel. Epiphany i SeaMonkey) zachowuja się bardzo podobnie. Po zmuszeniu przeglądarki do akceptacji strony nie daje się wejść na podstronę sampli - mam albo informację iż serwer dokonał przekioerowania w sposób uniemozliwiający połaczenie, lub (w innej przeglądarce) że za dużo połaczeń , co może być spowodowane odzruceniem cookies (???). Czy ktos z forumowiczów miał ostatnio podobne problemy i ewentualnie jak sobie z nimi poradził?
Swojego czasu dostałem parę sampli z AD i nigdy nie było takich problemów.
Pzdr.
W

radzio
Moderator
Moderator
Posty: 965
Rejestracja: 13 maja 2003, o 10:33
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Postautor: radzio » 21 lip 2008, o 18:00

Pod Operą nie stwierdziłem żadnych problemów zarówno ze stroną główną Analoga jak i serwisem zamawania sampli (co prawda nic nie zamawiałem, ale ogólnie system działa) - może to były przejściowe problemy?

Awatar użytkownika
r-mik
-
-
Posty: 351
Rejestracja: 14 cze 2005, o 19:18
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: r-mik » 23 lip 2008, o 12:37

Pod Mozilla Firefox pod Win działa bez problemu

gavi
-
-
Posty: 218
Rejestracja: 14 kwie 2003, o 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: gavi » 23 lip 2008, o 14:23

Dzięki za info. Dziś u mnie też chodzi już prawidłowo. Widocznie to były przejściowe trudności.
Pozdr.
W

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 202 gości