Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Skaner dyskotekowy

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Doktor
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 7 sty 2008, o 18:37
Lokalizacja: Tarnów

Skaner dyskotekowy

Postautor: Doktor » 12 sty 2008, o 17:10

Witam!
Jestem nowym użytkownikiem forum :607:

Proszę o pomoc gdyby ktoś miał informacje na temat skanera dyskotekowego dokładnie chodzi mi o sterowanie lustra skanującego.
Słyszałem też że są programy komputerowe które sterują lustrem.

Gdyby ktoś posiadał jakieś informacje na powyższy temat to byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
piterino_16
-
-
Posty: 400
Rejestracja: 26 paź 2005, o 21:20
Lokalizacja: Inowrocław
Kontaktowanie:

Postautor: piterino_16 » 13 sty 2008, o 15:53

poszperam na ten temat i sprawdzę jak sterowany jest skaner w klubie, w którym pracuję i dam Ci jakieś konkretniejsze informacje, ale to najprawdopodobniej dopiero dziś wieczorem. więc trochę cierpliwości. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Doktor
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 7 sty 2008, o 18:37
Lokalizacja: Tarnów

Postautor: Doktor » 14 sty 2008, o 18:53

Byłbym wdzięczny
na razie zrobiłem zmieniacz kolorów i cały czas myślę jak zrealizować zawieszenie luster :632:

Fota zmieniacza
Załączniki
10-01-08_2024.jpg

Awatar użytkownika
piterino_16
-
-
Posty: 400
Rejestracja: 26 paź 2005, o 21:20
Lokalizacja: Inowrocław
Kontaktowanie:

Postautor: piterino_16 » 16 sty 2008, o 23:45

znalazłem w sieci takie coś Skaner dyskotekowy jeśli w google wpisałeś budowa skanera dyskotekowego to zapewne też to masz, ale zamieścić zawsze można. Sterowane jest lustro(tak jak myślałem) silnikami. Niestety skanera z klubu nie udało mi sie podejrzeć, ze względu na zbyt wysoki montaż. Musiałbym zdjąć go na dół i przejrzeć co może być kłopotliwe. Ale podejrzewam, że tam są tylko 2 silniczki. Jest to dość prosty skaner(jednokolorowy i wyświetla jedną figurę)

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 126 gości