Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

mam radyjko grundig rds5300 informat

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

darecki_M
-
-
Posty: 12
Rejestracja: 26 mar 2007, o 22:08
Lokalizacja: zgorzelec

mam radyjko grundig rds5300 informat

Postautor: darecki_M » 22 cze 2007, o 11:47

witam!
to radyjko ma sterowanie wekslerem ,tylko tyle ze wejscie aux jest aktywne dopiero jak podłącze tenze weksler,bez niego lipa .prawdopodobnie radyjko z wekslerem dogaduje sie po magistrali c-bus,wiec podanie sygnału niskiego bądz wysokiego nie wchodzi w gre.Czy ktos sie spotkał z adapterem który emuluje np weksler i uaktywnia to wejscie aux.uwazam ze bezsensu jest kupywa weksler zeby podłaczyc MP3.Mam schemat tego radyjka .jezeli ktos by sie zainteresował moim problemem moge zamiscic takze schemat tego radyjka.Prosze wszystkich madrych o pomoc.

darekk
-
-
Posty: 98
Rejestracja: 19 kwie 2004, o 12:18
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: darekk » 22 cze 2007, o 14:12

Niestety chyba najprostszy sposob, choc nie najlepszy to podlaczenie MP3 do nadajnika FM i slychanie go przez radio.
Takich malych nadajniniczkow FM do samochodu mozna kupic bardzo wiele rodzajow, chociazby w znanym serwisie aukcyjnym.

darecki_M
-
-
Posty: 12
Rejestracja: 26 mar 2007, o 22:08
Lokalizacja: zgorzelec

mam radyjko grundig rds5300 informat

Postautor: darecki_M » 22 cze 2007, o 15:28

napiszcie co myslicie o takim rozwiazaniu,jak pisałem mam schemat tego radyjka ,wiadomo ze kasety poszły do lamusa,załaczanie kasety odbywa sie przez włacznik w mechanizmie,czy jesli odciąłbym sterowanie silniczka napedu i podpiął mp3 w miejsce sygnału z głowicy kasety to czy by to jakos chodziło.Czy sygnał z mp3 mógłby uszkodzic lub czy nie bedzie przesterowan?

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 227 gości