Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Internet - ciągle zapchana sieć !!!!!!

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Accura
-
-
Posty: 16
Rejestracja: 18 kwie 2005, o 23:12
Lokalizacja: Gdynia

Internet - ciągle zapchana sieć !!!!!!

Postautor: Accura » 22 paź 2005, o 14:46

Od miesiąca mam problem netem, jest to sieć osiedlowa. Ktoś cały czas ją zapycha prawdopodobnie ściąganiem i przez tego klienta lub klientów mam problemy z łączeniem się z internetem -- chodzi jak mulisko. Pingiem już nie sprawdzam bo dostaję drgawek jak to robię (zamieszczam zrzut ekranu z pingiem).Interwencje u administratora sieci ( e-maile,telefony ,esemesy ) nic nie dają , tylko obiecuje sprawdzić i na obiecankach pozostaje. Mam w kompie XP-eka i jest na 100% ok. Mam pytanie czy jest jakaś możliwość może jakiś program aby dorwać delikwenta, jestem pewny na 100% że jest to gość z mojego wieżowca i jest w tym samym pionie czy coś takiego. W wieżowcu są dwie skrzynki rozdzielające, sąsiedzi z pierwszej mają wszystko ok ja jestem podłączony do drugiej i tu jest kiszka. Oczywiście są okresy kiedy ping pokazuje 5-200ms ale to żadkość. Mam szansę samemu coś z tym zrobić ???????????? :569:
Załączniki
ping.JPG

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 22 paź 2005, o 15:58

Bez uprawnien admina i znajomosci topologii sieci... marne. Co najwyzej (z mniejszym badz wiekszym wysilkiem) mozesz pozaklocac tez innych w Twoim segmencie sieci. Moze jak wszyscy zaczna sie skarzyc to admin cos zrobi... choc, ja nie wiem czy bym sie przejal :wink: :twisted:

Awatar użytkownika
M@rek
-
-
Posty: 118
Rejestracja: 5 lip 2005, o 09:37
Lokalizacja: ~`!@#$%^&*()_-+=
Kontaktowanie:

Postautor: M@rek » 23 paź 2005, o 11:32

Można wyjmować po kolei wtyczki i patrzeć kiedy przyspieszy.

a_antoniak
-
-
Posty: 645
Rejestracja: 13 sty 2005, o 18:38
Lokalizacja: Krasnystaw
Kontaktowanie:

Postautor: a_antoniak » 23 paź 2005, o 12:03

A nie mozesz z tego zrezygnowac i zalozyc sobie cos porzadniejszego? W sporym miescie takim jak Gdynia powinno byc troche mozliwosci :).

Awatar użytkownika
Accura
-
-
Posty: 16
Rejestracja: 18 kwie 2005, o 23:12
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Accura » 23 paź 2005, o 21:29

A nie mozesz z tego zrezygnowac i zalozyc sobie cos porzadniejszego? W sporym miescie takim jak Gdynia powinno byc troche mozliwosci :).
Do tej pory było wszystko ok i to mi wystarczało
Zamykam temat, jutro idę do administratora sieci na małą wojnę

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 194 gości