Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Na jaki kierunek studiów warto dziś pójść?

Infino
-
-

Na jaki kierunek studiów warto dziś pójść?

Postautor: Infino » 20 kwie 2019, o 15:15

Mam na myśli późniejszy okres, gdy będzie się absolwetnem - dobra praca, dobre zarobki stabilizacja. Jak wam się wydaje, na jakie studa warto pójść?

Tri
-
-

Re: Na jaki kierunek studiów warto dziś pójść?

Postautor: Tri » 24 kwie 2019, o 12:00

Mam na myśli późniejszy okres, gdy będzie się absolwetnem - dobra praca, dobre zarobki stabilizacja. Jak wam się wydaje, na jakie studa warto pójść?
Studia obecnie nie są gwarantem zatrudnienia. Ale są nim umiejętności jakie posiadamy oraz to co możemy zaproponować potencjalnemu pracodawcy czy klientom ( jeśli chcemy założyć własną firme) Tak więc warto jest zdecydować się na studia, które daja nam konkretna wiedzę oraz konkretne umiejętności. Duże perspektywy obecnie daja kierunki medyczne ale również kierunki inżynierskie Jeśli nie jesteśmy geniuszami naukowymi można zastanowić się nad jakimś dobrym przedmiotem zawodowym.
Jeśli już będziesz wiedział na co się wybrać, polecam zastanowić się nad otworzeniem jakiegoś dobrego rachunku studenckiego. Aktualnie są dobre promocje na takie rachunki. Wrzucam jeszcze ranking tutaj pod linka, gdzie tematyka ta została trochę szerzej opisana.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2019, o 17:55 przez Tri, łącznie zmieniany 1 raz.

mariuszwawa
-
-

Postautor: mariuszwawa » 27 kwie 2019, o 21:58

Ciekawe przemyslenia.

ever
-
-

Postautor: ever » 28 kwie 2019, o 17:25

Myślę że studia studiami, ale najważniejsze są praktyczne umiejętności, bo zdarza się, że inż bud nie wie jak wygląda łopata. Na razie skończyłem szkołę programowania codecool. Nie wiem czy w przyszłości będę informatykiem - programistą, ale wiem że dzięki umiejętności pisania programów zarobię na swoje studia jakie by one nie były.

Tommy37
-
-

Postautor: Tommy37 » 12 cze 2019, o 22:48

Mam na myśli późniejszy okres, gdy będzie się absolwetnem - dobra praca, transfers Dieppe dobre zarobki stabilizacja. Jak wam się wydaje, na jakie studa warto pójść?
Witam, myślę, że najważniejsze są umiejętności praktyczne

Awatar użytkownika
r-mik
-
-
Kontaktowanie:

Postautor: r-mik » 13 cze 2019, o 08:59

Witam, myślę, że najważniejsze są umiejętności praktyczne
Ważna jest i teoria i praktyka. Sama teoria niczemu nie służy, no może poza tym, że można robić wykłady.
Sama praktyka bardziej się przyda ale poparta teorią pozwoli wykonywać zadania szybciej i lepiej.

Wróć do „Elektronika - tematy dowolne”