Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

No i sie wkur...zylem

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 25 maja 2004, o 18:30

spojrzmy na te dyskusje z innej strony:
1. zazartosc z jaka wszyscy domagaja sie bezplatnego pelnego dostepu do archiwum EP sugeruje. ze jednak jest tam cos wartego uwagi. Mysle ze nie chodzi o pliki typu opis I2S ale o archiwum 2002/2003.
2. skoro o to chodzi to jednak cos w tym EP jest interesujacego o co warto sie bic by dostac to za DARMOCHE, nieprawdaz?
3. Wydawca EP chce przyciagnac do siebie jak najwieksza ilosc proenumeratorow i to nie jest dziwne przynajmniej dla mnie.
4. dosc powszechne jest przekonanie ze wszystko musze dostac za darmoche. Przyklad? prosze bardzo : nie stac mnie na prenumerate za 150PLN i wole te kase wydac na cos innego....ale MUSICIE mi dac bezplatne archiwum bo jak nie to jestescie darmozjady i .....( pzdr dla Czrutka). Typowa logika Kalego ( H. Sienkiewicz W pustyni i w puszczy).
5. tak jest wolny rynek i AVT dziala tak by ten wolny rynek nie zmiotl go z horyzontu.
Pzdr
T.J.
Liczy się szczerość :)

Sanjuro
-
-
Posty: 54
Rejestracja: 20 lis 2003, o 17:00

Postautor: Sanjuro » 25 maja 2004, o 22:02

Liczy się szczerość :)
No normalnie zaraz mnie trafi :evil: Gratuluje wyczerpujacej odpowiedzi z gory :x Nastepny ktory przeczytal 2 posty i ledwo wystukal 3 slowa na klawiaturze :| Chyba sie juz nie dowiem czemu inne dzialy downloadu sa zablokowane :x

A tak na marginesie to czy na gorze jest ktos z SLD lub Samoobrony? Jak tak to juz sobie sam wytlumacze wasze ciecia :twisted:

Awatar użytkownika
end
admin
admin
Posty: 4977
Rejestracja: 7 maja 2003, o 11:18
Lokalizacja: Jedlina Zdrój
Kontaktowanie:

Postautor: end » 26 maja 2004, o 18:12

Ej kolego jaki "następny"?...
Wydaje mi się że napewno czytam więcej postów na tym forum niż Ty....
Spodobała mi się wypowiedź kolegi i dlatego napisałem takiego psta.
Jak już tłumaczyłem wiele razy ja jestem Moderatorem tego forum i ze sprawami działu "download" nie mam nic wspulnego...
Więc wybacz.... :roll:

P.S. i nie denerwuj się tak tylko zapytaj Admina.

Sanjuro
-
-
Posty: 54
Rejestracja: 20 lis 2003, o 17:00

Postautor: Sanjuro » 27 maja 2004, o 12:43

P.S. i nie denerwuj się tak tylko zapytaj Admina.
:? To dzial "Uwagi i opinie" nie zostal stworzony po to by admin i inni pracownicy EP dowiedzieli sie co boli czytelnikow :? Mam maila poslac do admina? Po jaka cholere, jak pewnie i tak nie przeczyta skoro na forum nie zaglada :evil:

And!
-
-
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2004, o 12:16

Postautor: And! » 24 lip 2004, o 14:48

Jak już się uparliście na kod prenumeraty to dajcie hociaż dla wszystkich prenumeratorów AVT a nie tylko na EP.
A informacje katalogowe przez hasło bez sensu.
Artykuły przez SMS większy sens.
Ale obecnie prenumerator na http://www.avt.com.pl ma dostęp tylko do artykułów z gazety którą kupuje................
Do artykułów z innych gazet z AVT hest przez SMS dobrze na że na 10 ściągnięć.

CO do kataloogowych to wystarczy spojrzeć jak się rozwija katalog na elektrodzie. Albo elnota.

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości