Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Konkursowa ściema

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Andrew
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2003, o 18:25

Konkursowa ściema

Postautor: Andrew » 13 paź 2003, o 18:39

Temat jaki chcę poruszyć to konkursy w EP. Wydaje sie mi, że jest to często "marketingowa" sciema majaca słuzyć jedynie wiekszej reklamie i wywołaniu zwiekszonego zainteresowania produktami danej firmy :cry: . Nieopacznie dałem sie na taki chwyt nabrać i zaistaniałem w konkursie firmy Renex z marca i kwietnia tego roku. Jak juz zebrałem sie w sobie na tykle zeby coś tam wysłać, to chciałbym wiedziec jakie sa losy tego konkursu. Niestety jak sie okazuje zarówno Renex jak i EP w tej kwestii zadziwiajaco metnie odpowiadaja kiedy konkurs sie roztrzygnie (mam jako dowód na to emaile od nich, generalnie odpowiedź brzmiała "Losy konkursu rozstrzygną się lada dzień" lub "Wyniki opublikujemy w EP8/2003" lub "Niestety okres wakacyjny nie sprzyja zakończeniu konkursu...Sądzę, że losy konkursu zostaną rozstrzygnięte w numerze wrześniowym". Czy wszytskie konkursy w EP to naciaganie czytelników? czy udało sie komuś coś wygrać? Warto by to wiedzieć jak juz człowiek nastepnym razem zainwestuje w ten znaczek i trochę czasu poświęconego konkursom.

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Re: Konkursowa ściema

Postautor: Wojtek » 14 paź 2003, o 05:39

Temat jaki chcę poruszyć to konkursy w EP. Wydaje sie mi, że jest to często "marketingowa" sciema majaca słuzyć jedynie wiekszej reklamie i wywołaniu zwiekszonego zainteresowania produktami danej firmy :cry: . Nieopacznie dałem sie na taki chwyt nabrać i zaistaniałem w konkursie firmy Renex z marca i kwietnia tego roku. Jak juz zebrałem sie w sobie na tykle zeby coś tam wysłać, to chciałbym wiedziec jakie sa losy tego konkursu. Niestety jak sie okazuje zarówno Renex jak i EP w tej kwestii zadziwiajaco metnie odpowiadaja kiedy konkurs sie roztrzygnie (mam jako dowód na to emaile od nich, generalnie odpowiedź brzmiała "Losy konkursu rozstrzygną się lada dzień" lub "Wyniki opublikujemy w EP8/2003" lub "Niestety okres wakacyjny nie sprzyja zakończeniu konkursu...Sądzę, że losy konkursu zostaną rozstrzygnięte w numerze wrześniowym". Czy wszytskie konkursy w EP to naciaganie czytelników? czy udało sie komuś coś wygrać? Warto by to wiedzieć jak juz człowiek nastepnym razem zainwestuje w ten znaczek i trochę czasu poświęconego konkursom.
Co do konkursu firmy RENEX i EP mogę się tylko podpisać pod słowami autora tego wątku - wziąłem w tym konkursie udział bo używam wyrobów które ta firma sprzedaje i trochę temat znam, a ngrody wydawały się atrakcyjne Co do innych konkursów to nie wiem, bo nie brałem udziału :) . Ale fakt że jest to chyba generalnie chwyt reklamowy.

Andrew
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2003, o 18:25

konkursowa sciema

Postautor: Andrew » 14 paź 2003, o 19:42

o tym że to tylko markentin może swiadczyć fakt, że konkurs cieszył sie nikłą popularnością, a co za tym idzie przyniósł niewielki efekt marketingowy, a co za tym idzie trzeba sciemniać długo i namietnie, tak zeby nie trzeba było przyznawać nagród. Na poswiadczenie tych słów cytat z mojej korespondencji z EP: "Wyniki opublikujemy w EP8/2003. Czekalismy na kupony konkursowe, ktorych z prawidlowymi odpowiedziami dotarly do nas niestety tylko 2 :( Pzdr Andrzej Gawryluk"
Jak widać konkurs sie "nie zwrócił" i stą takie a nie inne postepowanie. Przestroga dla innych, uważajcie na MARKETINGOWE KONKURSY!! Dziwne, że całej tej sytuacji nadal nie skomentował nikt z redaktorów EP, czyzby aż tak mocno winni sie czuli??!!
A propos kto z Was wziął udział w tym konkursie i dał sie nabrać jak ja? :mrgreen:

Piotr
Moderator
Moderator
Posty: 465
Rejestracja: 14 lut 2003, o 13:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Piotr » 14 paź 2003, o 19:49

Skomentuje, ale ten, ktory wie o co chodzi!
Pzdr
PZb

Andrew
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2003, o 18:25

Konkursowa sciem

Postautor: Andrew » 19 lis 2003, o 07:42

Jak widac miałem racje.....i moderatora jedyne na co było stac to kolejne ściemnianie, napisał: "Skomentuje, ale ten, ktory wie o co chodzi!" ale jak widac nikt nie wie o co chdzi bo już od miesiaca brak jakiekolwiek komentarza, a wyników konkursu (przepraszam kłamstwa a nie konkursu) nie ma....

MirekGa
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2004, o 20:15

Postautor: MirekGa » 16 sty 2004, o 20:58

A ja zbudowałem układzik na konkurs Nitron. I co - chba nie wyślę (a laminat na prototyp poszedł).

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości