Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Części elektroniczne najtaniej

Moderator: Jacek Bogusz

glenciarz44
-
-
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2017, o 11:52

Części elektroniczne najtaniej

Postautor: glenciarz44 » 13 lut 2017, o 11:57

Hej,

Chciałbym Wam polecić sklep internetowy z cześciami elektronicznymi MS Elektronik. http://mselektronik.pl/ Nie wiem czy już kiedyś na niego zaglądaliście, ale ceny mają naprawdę spoko, ja zaopatruje się u nich już od prawie roku. W ogóle kupujecie części przez internet, czy wolicie obejrzeć to co kupujecie?

Awatar użytkownika
markowski
-
-
Posty: 11
Rejestracja: 18 lut 2017, o 04:12
Lokalizacja: Bochnia

Re: Części elektroniczne najtaniej

Postautor: markowski » 20 lut 2017, o 06:02

Sprawdziłem i przedstawiane ceny wcale nie są rewelacyjne :)

matrix
-
-
Posty: 342
Rejestracja: 7 maja 2010, o 14:02
Lokalizacja: Sochaczew
Kontaktowanie:

Re: Części elektroniczne najtaniej

Postautor: matrix » 20 lut 2017, o 16:39

Hej, Chciałbym Wam polecić sklep internetowy z cześciami elektronicznymi MS Elektronik. http://mselektronik.pl/ Nie wiem czy już kiedyś na niego zaglądaliście, ale ceny mają naprawdę spoko,(...)
Sprawdziłem i przedstawiane ceny wcale nie są rewelacyjne :)

Nie dość że nie są rewelacyjne to jeszcze jak dla mnie mega wygórowane. Weźmy na ten przykład poczciwą atmegę 8
-> atmega8 smd w mselektroniok <- cena 8,49
-> aymega8 smd na znanym portalu aukcyjnym <- cena 3,45

Wniosek jest jeden. Za jedną atmegę w mselektronik można mieć dwie na znanym portalu....

glenciarz44
-
-
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2017, o 11:52

Re: Części elektroniczne najtaniej

Postautor: glenciarz44 » 24 lut 2017, o 12:51

Wiadomo, że w porównaniu do allegro może nie jest tak rewelacyjnie, ale w porównaniu do innych sklepów na niektórych produktach można dużo zaoszczedzić. a ja np. już na allegro nie kupuje bo dwa razy dostałem zniszczone diody :p a nie mam zamiaru płacić ciągle i dostawać ledwo zapakowane produkty

glenciarz44
-
-
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2017, o 11:52

Re: Części elektroniczne najtaniej

Postautor: glenciarz44 » 24 lut 2017, o 12:53

Tak czy siak według mnie się opłaca. przynajmniej wiem, że dostanę coś porządnego ;)

Awatar użytkownika
kamilsitkow
-
-
Posty: 4
Rejestracja: 16 mar 2017, o 09:38

Re: Części elektroniczne najtaniej

Postautor: kamilsitkow » 16 mar 2017, o 09:43

Na allegro nie polecam zamawiać, już kilka razy się naciąłem. może nie były to jakieś zawrotne ceny, ale to co otrzymałem odchodziło bardzo od tego jak powinien wyglądać dobry jakościowo produkt. Niektórzy allegrowicze sprzedają ściągane z Chin części, które są jakie są :p

ROM
-
-
Posty: 292
Rejestracja: 5 lis 2004, o 10:48
Lokalizacja: Poznań

Re: Części elektroniczne najtaniej

Postautor: ROM » 16 mar 2017, o 15:16

Na allegro nie polecam zamawiać, już kilka razy się naciąłem. może nie były to jakieś zawrotne ceny, ale to co otrzymałem odchodziło bardzo od tego jak powinien wyglądać dobry jakościowo produkt. Niektórzy allegrowicze sprzedają ściągane z Chin części, które są jakie są :p
A w sklepach to części niby skąd mają?, z Japoni możę :).
Ja kupowałem na Allegro i nie było problemu.
Panowie ! skończmy tą kryptoreklamę !.

glenciarz44
-
-
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2017, o 11:52

Re: Części elektroniczne najtaniej

Postautor: glenciarz44 » 23 mar 2017, o 15:07

Nie przesadzaj :p

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości