Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Co warto jest podarować na paprapetówkę

Moderator: Jacek Bogusz

Infino
-
-
Posty: 299
Rejestracja: 3 paź 2014, o 10:36

Co warto jest podarować na paprapetówkę

Postautor: Infino » 23 gru 2022, o 11:09

Dostałem zaproszenie do znajomych na imprezę z okazji zakupu nowego mieszkania. Właśnie się urządzają, co mogę im podarować oryginalnego?

jno
-
-
Posty: 327
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

Re: Co warto jest podarować na paprapetówkę

Postautor: jno » 23 gru 2022, o 12:00

Warto zapytać czego potrzebują, co im jeszcze brakuje..
Miałam swoją parapetówkę 1.5 roku temu i mega się cieszę, że moi znajomi zapytali czego faktycznie mi brakuje, a z powodu już i tak dużych wydatków nie mogłam sobie pozwolić na zakup.
Karta podarunkowa niby pozwoli im kupić to co będą chcieli, ale warto uwzględnić też przy tym czy w danym sklepie kupią coś co faktycznie będą chcieli czy będą to raczej zakupy na siłę, żeby wykorzystać kartę. Osobiście nie jestem fanką Ikea dlatego też dla mnie byłyby to zakupy na siłę - mam wykończenie w zupełnie innym stylu a też ile można mieć talerzy czy szklanek z ikea, drugą kwestią jest to, że do najbliższego sklepu mam jakieś 40 km ;)
Ciekawą opcja moze być również łądna ceramika https://andyceramika.pl/ Zerknij sboie do tej pracowni, znajdziesz tam lądna ceramiką z Bolesławca.
Obrazek

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości