Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Sklep internetowy z częsciami elektronicznymi

Moderator: Jacek Bogusz

marrkos
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 3 paź 2016, o 11:43

Sklep internetowy z częsciami elektronicznymi

Postautor: marrkos » 3 paź 2016, o 11:53

Dla majsterkowiczów i pasjonatów elektroniki, jak i tym którzy zajmują się zawodowo daną dziedziną chciałbym polecić ciekawy sklep na który ostatnio natrafiłem a muszę przyznać że odpowiedniego szukałem dość długo. Chciałbym więc podzielić się z wami linkiem: http://micros.com.pl/ jest to hurtownia części elektronicznych która posiada bardzo szeroki wybór różnego rodzaju podzespołów elektronicznych od różnych producentów w dobrych cenach, polecam zajrzeć do sklepu ;)

karel21
-
-
Posty: 92
Rejestracja: 23 lis 2006, o 12:44
Lokalizacja: miasto

Re: Sklep internetowy z częsciami elektronicznymi

Postautor: karel21 » 5 paź 2016, o 21:03

Kiepsko, brak cen , brak kosztów dostawy. Te ceny pewnie pojawią się po rejestracji, ale po co mam się rejestrować, jeżeli ceny które się pojawią , zniechęcą mnie do zakupów. Pozostanie zbędna rejestracja i pozostawienie swoich danych.

higher44
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 27 paź 2016, o 23:37

Re: Sklep internetowy z częsciami elektronicznymi

Postautor: higher44 » 27 paź 2016, o 23:41

Ja jak już mam zamawiać to przez allegro tam jest tego pełno

karel21
-
-
Posty: 92
Rejestracja: 23 lis 2006, o 12:44
Lokalizacja: miasto

Re: Sklep internetowy z częsciami elektronicznymi

Postautor: karel21 » 28 paź 2016, o 10:10

Tyle tylko, że zamawiając przez sklep, mam cichą nadzieję że te podzespoły będą sprawne. Natomiast z alle mimo że jest taniej, jest to bardzo często chłam. Przewiozłem się już na tych zmówieniach parę razy.

zidane
-
-
Posty: 256
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Re: Sklep internetowy z częsciami elektronicznymi

Postautor: zidane » 21 gru 2016, o 11:17

Zależy co chce się potrzebać. Jeżeli mowa o sklepach motoryzacyjnych, to np intercars. Allegro i OLX - też jak najbardziej.
Sklepy z komputerami jak xkom, oleoel itd. Szczególnie oleoel ma interesujący dział outletowy na allegro.
Sklepy z żarówkami i elektroniką samochodową to np nocar. Dużo tego jest. Na link można poczytać. Jakby się chciało wymienić wszystkie, to by dnia zabrakło.

waldesz5
-
-
Posty: 29
Rejestracja: 6 lip 2016, o 12:17

Re: Sklep internetowy z częsciami elektronicznymi

Postautor: waldesz5 » 24 sty 2017, o 14:53

Oj, takich sklepów jest całkiem sporo.
Na elektrodzie też sporo o tym piszą.
Z drugiej strony elektronika, urządzenia elektryczne idą w tym kierunku, aby nie opłacało się ich naprawiać.
Np współczesne laptopy, to jedna wielka sklejka.
Duży wybór sprzętu i akcesoriów mają jeszcze w Aj. Link znajduje się na odsyłaczu.

james
-
-
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2018, o 09:45

Re: Sklep internetowy z częsciami elektronicznymi

Postautor: james » 21 sty 2019, o 12:37

ja polecam sprzęt elektroniczny dla producentów muzyki ze sklepu https://modemmodular.com/ można dostać tam syntezatory modularne, kable, akcesoria do gitary. Marki takie jak make noise, malekko, mutable instruments

Wróć do „Polecane linki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości