Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Prenumerata Elektroniczna EP

Moderator: Jacek Bogusz

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: Wojtek » 9 lis 2012, o 08:29

Czy dotarła już EP11/12?
U mnie nic nie dotarło - ani w wersji elektronicznej ani w wersji papierowej. Z tym prawde mówiąc jest coraz gorzej.

traxman
-
-
Posty: 215
Rejestracja: 7 lip 2011, o 11:19

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: traxman » 9 lis 2012, o 09:18

Właśnie dostałem elektroniczną... ale tłok na serwerze, musiałem chwile odczekać, ale już mam.

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: Wojtek » 9 lis 2012, o 09:26

Też teraz powiadomienie o wersji elektronicznej dotarło do mnie.

Awatar użytkownika
Press
-
-
Posty: 389
Rejestracja: 10 mar 2004, o 16:21
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: Press » 9 lis 2012, o 22:09

Czy dotarła już EP11/12?
Jeśli pytanie o wersje elektroniczną, to tak, dziś dostałem.

Awatar użytkownika
leonow32
-
-
Posty: 108
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:56
Lokalizacja: Poznań

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: leonow32 » 10 lis 2012, o 10:32

jeszcze nie

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Prenumerata EP

Postautor: pajaczek » 12 lis 2012, o 13:29

Właśnie 5 min temu odebrałem z progu... leżała sobie i czekała na mnie ;)

Kurcze... naprawdę to mnie rozbawiło, słyszę pukanie do drzwi... otwieram a tam EP i Elektronik ładnie opakowane leżą sobie na progu... i żywego ducha ;)

*) oczywiście piszę o papierowej, bo temat już zahaczał o obie wersje ;)

Awatar użytkownika
brun
-
-
Posty: 125
Rejestracja: 28 mar 2012, o 09:48

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: brun » 2 sty 2013, o 21:44

Mam takie pytanie do prenumeratorów wersji elektronicznej EP. Zamówiłem taką prenumeratę przed świętami i zapłaciłem i od tamtej pory ani listem ani mailem żadnej wiadomości w tej sprawie nie dostałem.

Dlatego chciałem zapytać, w jaki sposób dostaje się dostęp do wersji elektronicznej prenumeraty? Hasło przychodzi listem czy może dostaje się jakiś link na skrzynkę mailową? No i ile czasu musieliście czekać od zakupu prenumeraty, zanim dostaliście do niej dostęp?

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: Wojtek » 2 sty 2013, o 22:15

Mam takie pytanie do prenumeratorów wersji elektronicznej EP. Zamówiłem taką prenumeratę przed świętami i zapłaciłem i od tamtej pory ani listem ani mailem żadnej wiadomości w tej sprawie nie dostałem.

Dlatego chciałem zapytać, w jaki sposób dostaje się dostęp do wersji elektronicznej prenumeraty? Hasło przychodzi listem czy może dostaje się jakiś link na skrzynkę mailową? No i ile czasu musieliście czekać od zakupu prenumeraty, zanim dostaliście do niej dostęp?
Dostajesz link emailem. Napisz do działu prenumeraty z pytaniem.

bfo
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2013, o 18:06

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: bfo » 31 sty 2013, o 18:14

Ja opłaciłem zamówienie EP 24.01 i do dziś zero kontaktu ze strony wydawnictwa. Wysłałem jedno pytanie z formularza kontaktowego na stronie, brak reakcji. Niedawno wysłałem kolejny mail na prenumerata@avt.pl i czekam na odpowiedź. Nie miałem wcześniej styczności z AVT i odnoszę wrażenie, jakbym kupił produkt jakiejś firmy-krzak, a czytając niniejsze forum można wyrobć sobie zupełnie inne zdanie.

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: pajaczek » 31 sty 2013, o 18:43

A miałeś oznaczoną datę początku prenumeraty. 24 stycznia to raczej końcówka miesiąca i osobiście (o ile nie było to jasno określone w zamówieniu) przyjąłbym że prenumerata obowiązuje od lutego... a ten zaczyna się jutro.

Ps. Nie wiem dlaczego sporo osób ma takie problemy z kontaktem z działem prenumeraty, mi się to jeszcze nie zdarzyło - mógłbym narzekać na inne rzeczy, ale raczej nie na to.

bfo
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 31 sty 2013, o 18:06

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: bfo » 31 sty 2013, o 22:41

Faktycznie, możesz mieć rację. Tak ten internet przyzwyczaił, że klikasz i jest, że jak trzeba na coś poczekać, to się człowiek niecierpliwi.

Awatar użytkownika
brun
-
-
Posty: 125
Rejestracja: 28 mar 2012, o 09:48

Re: Prenumerata Elektroniczna EP

Postautor: brun » 2 lut 2013, o 10:39

Ja opłaciłem zamówienie EP 24.01 i do dziś zero kontaktu ze strony wydawnictwa. Wysłałem jedno pytanie z formularza kontaktowego na stronie, brak reakcji. Niedawno wysłałem kolejny mail na prenumerata@avt.pl i czekam na odpowiedź. Nie miałem wcześniej styczności z AVT i odnoszę wrażenie, jakbym kupił produkt jakiejś firmy-krzak, a czytając niniejsze forum można wyrobć sobie zupełnie inne zdanie.
Jeżeli wszystko zadziałało jak powinno, to dzisiaj rano na maila dostałeś link do pdf-a z nowym wydaniem gazetki ;)

Wróć do „Magazyn Elektronika Praktyczna - dyskusje, komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości