Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

WAŻNE! - Grupy avt.ep.elektronika i avt.ep.bascom.

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

MDz
-
-
Posty: 365
Rejestracja: 29 mar 2003, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

WAŻNE! - Grupy avt.ep.elektronika i avt.ep.bascom.

Postautor: MDz » 19 sty 2004, o 13:22

15.01.2004 serwer news.ep.com.pl obsługujacy grupy avt.ep.* został przeniesiony do innego providera.
Przeprowadzka spowodowała przenumerowanie zgromadzonych artykułów. Np. numeracja artykułów w grupie a.e.elektronika, u dotychczasowego providera kończyła się na ok. 16330, obecnie sięga zaledwie do ok. 2495. Ubocznym skutkiem tej operacji stało się ogłupienie czytników news (np. OutlookExpress).

W tej chwili, z punktu widzenia wielu użytkowników,
grupy wyglądają jak martwe, tzn:
- czytnik łączy się poprawnie z serwerem news.ep.com.pl,
- newsserwer przyjmuje wysyłane posty
jednakże:
- czytnik nie pobiera z grupy żadnych nowych listów

Rozwiązanie problemu polega na ponownym zasubskrybowaniu grupy i pobraniu od nowa wszystkich nagłówków. Obecnie dostępne są wszystkie artykuły wysłane na grupy w okresie od 01.07.2003 do dnia dzisiejszego.

--
Marek Dzwonnik

Awatar użytkownika
Admin
admin
admin
Posty: 100
Rejestracja: 11 lut 2003, o 10:55
Lokalizacja: forum.ep
Kontaktowanie:

Postautor: Admin » 20 sty 2004, o 14:04

Pozwolilem sobie przykleic ten temat i wystawic komunikat 8)

MDz
-
-
Posty: 365
Rejestracja: 29 mar 2003, o 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: MDz » 23 sty 2005, o 20:47

To ogłoszenie w zasadzie straciło rację bytu. Newsgrupy avt.ep.* umarły chyba definitywnie. Zachowajmy je we wdzięcznej pamięci. :-(

--
MDz

Awatar użytkownika
+5V
-
-
Posty: 76
Rejestracja: 20 maja 2005, o 23:36
Lokalizacja: 3miasto
Kontaktowanie:

Postautor: +5V » 21 maja 2005, o 00:11

hm, a ja właśnie dopiero co sie zarejestrowałem na forum EP, bo jakoś przez długi długi czas nie mogłem sie przełamać, ale "martwe newsy" mnie zmusiły, a tu proszę, to wina outlooka ...

[ Dodano: 21-05-2005, 00:19 ]
hm, chyba dobrze jednak ze sie zarejestrowałem, widać wszyscy od stycznia sie przenieśli na forum :) hehe, no cóż, lepiej że późno zauwazyłem niż wcale :)

Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Postautor: ACeK » 21 maja 2005, o 20:08

... chyba dobrze jednak ze sie zarejestrowałem, widać wszyscy od stycznia sie przenieśli na forum :) hehe, no cóż, lepiej że późno zauwazyłem niż[fade] wcale[/fade]
:) Jasne ze dobrze ze sie zarejestrowales bo po wylaczeniu users grups forum bardzo stracilo nie tylko na nowych watkach ale rowniez stracilo bardzo duza baze informacji ktore byly w nich zawarte. Teraz forum jest bardzo spokojne (czytaj malo sie dzieje) :( ale miejmy nadzieje ze to sie wreszcie zmieni i bedzie jak za starych dobrych czasow :wink:
:D

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości