Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Nagrody w konkursie EP - do kogo pisać?

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Mrrudzin
-
-
Posty: 71
Rejestracja: 16 maja 2007, o 17:55
Lokalizacja: Polska

Nagrody w konkursie EP - do kogo pisać?

Postautor: Mrrudzin » 27 sie 2007, o 15:17

Zająłem pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez EP i ATControl na stworzenie oprogramowania sterującego sterownikiem PLC. Termin nadsyłania prac minął 21 marca 2007, konkurs rozstrzygnięto 8 czerwca 2007. Troche długo, ale wiadomo - wakacje, święta itp...
W mailu który otrzymałem od przedstawiciela firmy ATControl napisano że w sprawie prenumeraty będzie kontaktował się dział prenumeraty EP. Firma ATControl przekazała nagrodę podczas rozdania nagród na PG (w lipcowym EP nawet pojawiło się ładne foto z rozdania). No i od 8 czerwca żadnego kontaktu. Pisałem kilka razy do działu prenumeraty, redakcji, redaktora naczelnego... I od trzech miesięcy brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Raz Pani z działu prenumeraty odpisała, że przesłała mail do redakcji EP - i dalej cisza.
Może ktoś z modów albo użytkowników wie z kim trzeba się kontaktować w sprawie owej prenumeraty?

21777
-
-
Posty: 133
Rejestracja: 3 mar 2004, o 13:49

Postautor: 21777 » 14 wrz 2007, o 00:24

Proponuję sprawę załatwić osobiście, myślę, że maile niewielewniosą do sprawy. Nie rozumiem wygrałeś było rozdanie nagród i zdjęcia i nie uczestniczyłeś w tym? To znaczy, że chyba nie wygrałeś
pozdrowienia
Marek

Mrrudzin
-
-
Posty: 71
Rejestracja: 16 maja 2007, o 17:55
Lokalizacja: Polska

Postautor: Mrrudzin » 15 wrz 2007, o 21:41

Nienie, przepraszam, chyba nie dokładnie napisałem.

Na nagrodę w konkursie składały sie z trzy elementy:
- sterownik programowalny (które dostaliśmy na rozdaniu nagród o którym pisałem)
- uczestnictwo w szkoleniu organizowanym przez ATcontrol (na którym byłem)
- roczną prenumeratę EP w wersji online (jak mówi ogłoszenie)

Na zdjęciu oczywiście jestem, mam nawet kopie (w zielonej koszulce) :)

Obrazek

A tutaj piszą o wynikach.

Napisałem jeszcze raz w międzyczasie do redaktora naczelnego EP, działu prenumeraty, redakcji...
Naczelny napisał dwa tygodnie temu że zajmie się sprawą.

parafka
-
-
Posty: 14
Rejestracja: 23 lip 2007, o 15:37
Lokalizacja: Olsztyn
Kontaktowanie:

Postautor: parafka » 25 wrz 2007, o 11:42

W EP jest bałagan. :633:
Mi zgubili kwestionariusz do US za projekty czytelników, później przesyłałem jeszcze raz upewniając się telefonicznie czy dotarł.
A teraz czekam na przelew.
:607:

Piotr
Moderator
Moderator
Posty: 465
Rejestracja: 14 lut 2003, o 13:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Piotr » 25 wrz 2007, o 14:16

Osoby, do ktorych nie dotarla konkursowa prenumerata, prosze o bezposredni kontakt:
piotr.zbysinski@ep.com.pl

Pzdr
PZb

Piotr
Moderator
Moderator
Posty: 465
Rejestracja: 14 lut 2003, o 13:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Piotr » 25 wrz 2007, o 14:16

Osoby, do ktorych nie dotarla konkursowa prenumerata, prosze o bezposredni kontakt:
piotr.zbysinski@ep.com.pl

Pzdr
PZb

Mrrudzin
-
-
Posty: 71
Rejestracja: 16 maja 2007, o 17:55
Lokalizacja: Polska

Postautor: Mrrudzin » 27 wrz 2007, o 09:09

Napisałem (kolejnego) maila na adres wyżej. W międzyczasie dzwoniłem do działu prenumeraty gdzie pani obiecała że się sprawą zajmie i oddzwoni (rozmawialiśmy tydzień temu w piątek :P).

Wróć do „Uwagi o naszym Forum i stronie EP”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości