Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Pomoc w zadaniu

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

krzys150
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 6 maja 2010, o 13:05
Lokalizacja: polska

Pomoc w zadaniu

Postautor: krzys150 » 6 maja 2010, o 13:15

Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc w rozwiązaniu tego zadania. Tematem zadania jest mnożenie liczb, mnożna ma mieć przesunięcie w prawo a mnożnik w lewo. Trzeba to zrobić w programie max plus II w edytorze graficznym. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
pajaczek
Moderator
Moderator
Posty: 2650
Rejestracja: 24 sty 2005, o 00:39
Lokalizacja: Winny gród

Postautor: pajaczek » 6 maja 2010, o 14:59

Zaglądałaś choćby na wikipedię?? hasła na dziś: mnożenie, system dwójkowy, U2 (jeśli w tym kodzie mamy argumenty).

krzys150
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 6 maja 2010, o 13:05
Lokalizacja: polska

Postautor: krzys150 » 6 maja 2010, o 19:09

Zaglądałem na wikipedie i szukałem na różnych forach o technice cyfrowej. Ogólny schemat wiem jak ma wyglądać ale nie wiem jak to wszystko zaimplementować w max plus II. Jeśli ktoś kiedykolwiek robił coś takiego to proszę o pomoc, bo jestem początkujący w tej dziedzinie.

Awatar użytkownika
r-mik
-
-
Posty: 351
Rejestracja: 14 cze 2005, o 19:18
Lokalizacja: Wawa
Kontaktowanie:

Postautor: r-mik » 8 maja 2010, o 10:50

Zadanie, czyli pewnie potrzebne do szkoły. Rozumie, że kolega chce, aby za niego rozwiązać zadanie i podziękować że można było pomóc, a kolega w szkole pochwali się plagiatem. Proponuję zmienić szkołę (markieting jest dość łatwym kierunkiem, nie wymaga zbyt dużo myślenia, trzeba tylko dużo "wykuć" na pamięć).

Wróć do „PLD/FPGA i inne zagadnienia techniki cyfrowej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości