Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Kit avt 2747- problem z dzwonieniem.

mitek96
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2011, o 15:23
Lokalizacja: Tarnów

Kit avt 2747- problem z dzwonieniem.

Postautor: mitek96 » 16 sty 2011, o 15:28

Witam!
Mam problem z wyżej wymienionym kitem AVT. Jest to alarm z funkcją dzwonienia do właściciela i zdalnego sterowania alarmem przez telefon. Problem polega na tym, że podczas próby połączenia z wprowadzonym numerem tel., słyszę w telefonie stacjonarnym "wybrany numer jest za krótki". Jednak sterowanie alarmem poprzez dtmf działa jak należy, jedynie funkcja dzwonienia nie działa.

Załączam dokumentacje kitu 2747: http://sklep.avt.pl/photo/_pdf/AVT2747.pdf

Proszę o pomoc, gdyż nigdzie nie znalazłem rozwiązania mojego problemu.

mitek96
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2011, o 15:23
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kit avt 2747- problem z dzwonieniem.

Postautor: mitek96 » 2 lut 2012, o 21:25

Witam!
Jako, że do dzisiaj problemu nie rozwiązałem odświeżam temat.

Awatar użytkownika
Tomasz Gumny
-
-
Posty: 685
Rejestracja: 4 lut 2004, o 23:31
Lokalizacja: Trzcianka/Poznań

Re: Kit avt 2747- problem z dzwonieniem.

Postautor: Tomasz Gumny » 2 lut 2012, o 22:24

Czy cyfry wybierane są impulsowo (przekaźnikiem) czy tonowo (PB3-C10)? Niezależnie od tego powinieneś sprawdzić liczbę wybieranych cyfr. W tym celu podepnij się jakąś słuchawką przez kondensator do linii telefonicznej (tylko na czas wybierania, bo dzwonienie może ją uszkodzić!), nagraj na komputerze sygnalizację wybierczą i sprawdź:
:arrow: czy pierwsza cyfra pojawia się po sygnale zgłoszenia centrali;
:arrow: ile jest cyfr, jaka jest przerwa między nimi oraz jak długo trwają (dla DTMF) lub stosunek czasu przerwy do zwarcie (dla sygnalizacji dekadowej).

Wróć do „Kity AVT”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości