Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Laptop Apple

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Ogert
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 7 gru 2015, o 11:01

Re: Laptop Apple

Postautor: Ogert » 7 gru 2015, o 11:26

Applowski sprzęt jest droższy i tego nie da się ukryć, ale jakość i wytrzymałość baterii czy samego urządzenia jest znacznie wyższa. Te komputery się właściwie nie zawieszają i są bardzo intuicyjne. Jedyne co, to kwestia przestawienia się na zupełnie inny system, ale appki systemowe, które otrzymuje się "na start" pozwalają naprawdę wiele zdziałać.

Awatar użytkownika
ECC88
-
-
Posty: 408
Rejestracja: 23 paź 2009, o 15:28
Lokalizacja: Köln

Re: Laptop Apple

Postautor: ECC88 » 28 sty 2016, o 12:38

Prosze o usuniecie blednego komentu powyzej bo ja nic takiego nie napisalem!!!

Szymon507
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2016, o 11:07

Re: Laptop Apple

Postautor: Szymon507 » 22 sie 2016, o 11:14

Ja np. nie kupiłbym laptopa od z jabłuszkiem z prostej przyczyny, te laptopy nie mają matrycy matowej a dla mnie to niezbędne.

Awatar użytkownika
AndrzejWielicki
-
-
Posty: 12
Rejestracja: 22 maja 2016, o 13:29
Kontaktowanie:

Re: Laptop Apple

Postautor: AndrzejWielicki » 22 sie 2016, o 15:30

Jak dla mnie to sprzęt dla snobów i bogatych fanów tej marki ;)

dominik.szary
-
-
Posty: 13
Rejestracja: 3 sie 2016, o 11:34

Re: Laptop Apple

Postautor: dominik.szary » 6 wrz 2016, o 07:42

Apple to w głównej mierze soft, bardziej przemyślany i dopracowany do sprzętu. Obecnie pakują tam hardware jak w tradycyjnych PC/notebookach więc można nawet pokusić się o instalacje Mac OS na "tradycyjnym" sprzęcie. Z tego co słyszałem ostatnio jakość produktów trochę upadła, ale serwis i obsługa jest ok. Także nie płaci się za nic ;)

Wróć do „Komputery PC, laptopy, tablety i wszelkie gadżety”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości