Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Wgrywanie programu do mikrokontrolera AVR

amciek
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 8 lut 2004, o 18:55
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Wgrywanie programu do mikrokontrolera AVR

Postautor: amciek » 8 lut 2004, o 19:05

Witam
Chcialbym nauczyc sie programowac avry, ochota jest, ksiazki sa (avr w praktyce i jezyk C) ale mam pytanie dotyczace kompilatorow i programatorow. Otoz mam avr-gcc (rozumiem, ze to kompiluje) oraz avr-studio (a to troche pomaga pisac) i powiedzmy, ze mam pojecie jak to polaczyc. ALe teraz potrzeba jakiegos czegos (cudnego urzadzenia) do wyslania cudnego programu do mojego procesorka (Atmega8) najlepiej przez lpt. Czy jest ktos kto sposrod mnostwa wspanialych konstrukcji dostepnych w sieci zbudowal go sam i wie, ze dziala?. Dzieki za wszlekie informacje
Dnia milego zycze
amciek
Ostatnio zmieniony 27 mar 2007, o 13:49 przez amciek, łącznie zmieniany 1 raz.

Piotr
Moderator
Moderator
Posty: 465
Rejestracja: 14 lut 2003, o 13:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Piotr » 10 lut 2004, o 00:48

http://www.btc.pl/index.php?id=zl2prg, takze w wersji dla "leniwych" ;-)
Pzdr
PZb

amciek
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 8 lut 2004, o 18:55
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: amciek » 10 lut 2004, o 20:10

Dziekuje aczkolwiek ta ksiazke juz mam. Czyzby to forum bylo sponsorowane przez btc? ;-)
Nadal nie zostaje rozstrzygnieta kwestia programatora. DZIALAJACEGO :-).
MIlego wieczorku zycze

Awatar użytkownika
Wojtek
-
-
Posty: 867
Rejestracja: 21 lut 2003, o 18:21

Postautor: Wojtek » 10 lut 2004, o 20:17

(...) Nadal nie zostaje rozstrzygnieta kwestia programatora. DZIALAJACEGO :-).
MIlego wieczorku zycze
Piotr trochę źle link napisał http://www.btc.pl/index.php?id=zl2prg - niepotrzebnie dał przecinek :) - ten programator działa - zrobiłem go i używam.

Piotr
Moderator
Moderator
Posty: 465
Rejestracja: 14 lut 2003, o 13:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Piotr » 10 lut 2004, o 21:54

Kolega amciek wykazal sie duza dociekliwoscia (brawo!) natomiast slabo odbiera przekazywane informacje (nie-brawo!). Ku ogolnemu pozytkowi proponuje skupiac sie na sednie poruszanych problemow, a sledztwa pozostawiac stosownym komisjom.
Pzdr
PZb

amciek
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 8 lut 2004, o 18:55
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: amciek » 16 lut 2004, o 18:14

kolega amciek byc moze zle odbiera informacje ale notabene pracuje w komisi sledczej :) i placa mu za bycie takim jakim jest. po klikniecu na Twoj link Szanowny Panie otwiera sie stronka z ksiazkami, wiec coz mi po nich skoro juz je mam. Dziekuje natomiast Szanowemu koledze za sprostowanie.
Teraz wszystko jasne
dnia milego

amciek
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 8 lut 2004, o 18:55
Lokalizacja: Pabianice
Kontaktowanie:

Postautor: amciek » 16 lut 2004, o 18:17

kolega amciek byc moze zle odbiera informacje ale notabene pracuje w komisi sledczej :) i placa mu za bycie takim jakim jest. po klikniecu na Twoj link Szanowny Panie otwiera sie stronka z ksiazkami, wiec coz mi po nich skoro juz je mam. Dziekuje natomiast Szanowemu koledze za sprostowanie.
Teraz wszystko jasne
dnia milego

Wróć do „AVR/AVR32”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości