Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

POMOCY!! Problem z hp 5110

kewals
-
-
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2005, o 10:25
Lokalizacja: Gdynia

POMOCY!! Problem z hp 5110

Postautor: kewals » 28 kwie 2005, o 10:30

POMOCY!!! Mam problem z hp 5110. Sytuacja jest następująca: po włączeniu karetka z tuszami przejeżdża na lewą strone, kręcą się wałki, przewija całkowicie kartka, karetka wraca na swoje miejsce,wałki krecą się tak jakby chciały usunąć papier, po czym zapala się zielona lampka i pojawia komunikat by wyrównać tusze. Po naciśnięciu enter tusze j a k b y s t a r t u j ą ,/wózek rusza z pozycji spoczynkowej 2 cm w lewo i wraca'. Dalej wałek kręci się kilka razy skokami /Okpło 12 - 13 razy nie zabierając papieru / lecz wózek z pojemnikami nie startuje i nic sie nie drukuje. Teraz pojawia się komunikat by wydrukowaną stronę włożyc do skanera i nic dalej się nie dzieje.Sprawdziłem, że urządzenie rozpoznaje obecność pojemników z tuszem czrnego i kolorowego. Czy ktoś wie co można z tym zrobić! Bardzo, Bardzo proszę o pomoc!!! .POMOCY !!!!

Awatar użytkownika
power
-
-
Posty: 87
Rejestracja: 7 sie 2003, o 09:23

Postautor: power » 2 maja 2005, o 09:37

Na początek zaczął bym od sprawdzenia czy nie pozostał ci gdzieś kawałek papieru, oraz po czym się tak stało np. czy nie po czyszczeniu drukarki, często mi się trafiało że zostawały kawałki papieru na wałkach lub czujniku papieru.

power

Wróć do „Serwis urządzeń elektronicznych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości