Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

W jaki sposób skutecznie schudnąć

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

jno
-
-
Posty: 331
Rejestracja: 15 wrz 2017, o 08:18

W jaki sposób skutecznie schudnąć

Postautor: jno » 22 kwie 2024, o 08:41

Jak w 3 miesiące szybko i zdrowo spaść z wagi? Szczególnie z okolic brzucha. Czy rower i bieganie to dobre ćwiczenia na to?

cezik
-
-
Posty: 535
Rejestracja: 11 lip 2016, o 13:20

Re: W jaki sposób skutecznie schudnąć

Postautor: cezik » 22 kwie 2024, o 10:45

Można chudnąć stosując różne metody, niestety większość tzw. diet powoduje efekt jojo. Moim zdaniem lepszym pomysłem jest, jak pisali niektórzy przedmówcy, zmiana nawyków żywieniowych, mocne ograniczenie węglowodanów czyli mąki, słodyczy, alko... i ruch. Jeśli ktoś sam gotuje, to warto nauczyć sie przepisów spod znaku diety keto, które sprzyjają chudnięciu. Co do ruchu, to nie trzeba się katować ciężkimi treningami cardio, lepiej robić to, co się lubi, bo dłużej przy tym wytrwamy albo nawet spacerować. Spacery to świetny i niedoceniany spalacz tłuszczu, sam się o tym przekonałem kiedy kupiłem psa Ostatnia rzecz, którą bym polecił, nie tylko celem odchudzania, ale np. uwrażliwienia organizmu na insulinę, pobudzenia procesów autofagii i ogólnie poprawie zdrowia, to intermitted fasting, do poczytania w necie...
Edit: ja nie polecam ujemnego bilansu kalorycznego, gdyż łatwo napisać, a trudniej wyegzekwować. Nawet z policzeniem zapotrzebowania jest problem, bo każdy organizm jest inny, każdy dzień jest inny, kazda aplikacja pokazuje inne wartości Zaręczam, że stosując dietę low carb, IF i nie spędzając całego czasu przed TV będziemy chudnąć bez liczenia kalorii i głodzenia się!

A jeśli chodzi o sam rower polecam elektryczny https://www.fischer-ebike.pl/produkty/e ... tb,2,15374 Na dłuższe weekendowe wypady, na pewno Ci się sprawdzi.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości