Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

W jakie umiejętności warto obecnie zainwestować?

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Tuśka99
-
-
Posty: 57
Rejestracja: 29 wrz 2016, o 10:00

W jakie umiejętności warto obecnie zainwestować?

Postautor: Tuśka99 » 24 lis 2016, o 11:34

Szukam jakiegoś ciekawego pomysłu na kurs lub szkolenie. Na coś, co przydałoby mi się w życiu i zwiększyło moją wartość na rynku pracy. Tak się składa, że będę miała kilkumiesięczną przerwę w pracy i chciałabym ten czas jakoś mąrdze spożytkować.

__________________
https://nowykociol.pl/produkt/viessmann-vitocal-111-s/
Ostatnio zmieniony 4 sie 2021, o 09:31 przez Tuśka99, łącznie zmieniany 1 raz.

Pułkownik40
-
-
Posty: 132
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 12:38

Re: W jakie umiejętności warto obecnie zainwestować?

Postautor: Pułkownik40 » 26 lis 2016, o 16:07

Skoro pytasz o umiejętności uniwersalne, pierwszym pomysłem, który przyszedł mi do głowy jest udział w takim szkoleniu. Myślę, że umiejętność udzielania pierwszej pomocy to coś, co powinien umieć każdy, a niestety nie jest z tym tak kolorowo.

vika
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 6 lut 2017, o 13:59

Re: W jakie umiejętności warto obecnie zainwestować?

Postautor: vika » 31 mar 2017, o 18:42

Może w umiejętności językowe? Dobra znajomość języka angielskiego plus zainteresowanie branżą IT to perspektywa na dobrą pracę.

Izka123
-
-
Posty: 5
Rejestracja: 5 kwie 2017, o 10:19

Re: W jakie umiejętności warto obecnie zainwestować?

Postautor: Izka123 » 7 kwie 2017, o 10:06

osoba powyżej dobrze gada ! poleć jej ;) to prawda angielski to podstawa, ale myślę, ze nie ma co zapominać o rosyjskim. To również silny sąsiad jeśli chodzi o usługi na polskim rynku. Wybieraj się na takie kursy, które zwiększają Twoje umiejętności :)

Awatar użytkownika
elektronikacash
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 7 kwie 2017, o 11:38
Kontaktowanie:

Re: W jakie umiejętności warto obecnie zainwestować?

Postautor: elektronikacash » 7 kwie 2017, o 11:44

Ja bym sie wybral na kurs Java.

aragz
-
-
Posty: 3
Rejestracja: 11 kwie 2017, o 10:45

Re: W jakie umiejętności warto obecnie zainwestować?

Postautor: aragz » 11 kwie 2017, o 10:53

Język angielski oraz informatyka - w przypadku tego ostatniego postawiłbym na jakiś konkretny kierunek np. programowanie apiikacji

marek86
-
-
Posty: 5
Rejestracja: 25 sie 2014, o 20:19

Re: W jakie umiejętności warto obecnie zainwestować?

Postautor: marek86 » 22 paź 2017, o 16:52

Trudno cokolwiek doradzić, jeśli tak naprawdę nie wiadomo czym się zajmujesz

zidane
-
-
Posty: 251
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 11:46

Re: W jakie umiejętności warto obecnie zainwestować?

Postautor: zidane » 6 lis 2017, o 11:37

Nikt nie wspomniał tutaj jeszcze o tzw miękkich umiejętnościach które są tak samo ważne i przydatne w codziennym funkcjonowaniu jak np te twarde (np znajomość języków obcych).
Mam tutaj na myśli zarówno umiejętności łatwego nawiązywania relacji, negocjacji ale również polepszenie swojego zdecydowania, które często przydaje się, gdy pracujemy na stanowiskach związanych z podejmowaniem decyzji. Często mówi się, że brak decyzji jest tak samo złe jak zła decyzja. I trzeba przyznać, że coś w tym jest. Proponuję zapoznać się np z http://www.rafalszrajnert.pl/17-powodow ... m-decyzji/ - witryna na której można znaleźć 17 powodów dla których ludzie zwlekają z podjęciem decyzji. Warto być tego świadomym.

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości