Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Konkurs na najlepszego avatarka - WYNIKI :))

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

Konkurs na najlepszego avatarka ZAGŁOSUJ :)

Czas głosowania minął 18 paź 2005, o 00:01

Tasza
7
19%
Wojtek
2
6%
ACeK
2
6%
radzio
0
Brak głosów
Sova
3
8%
tomj7
9
25%
ZenObi
5
14%
Press
0
Brak głosów
PICIA
2
6%
marecki
1
3%
Woycek
0
Brak głosów
waldek
0
Brak głosów
pajaczek
2
6%
mulkey
2
6%
Ddevil
1
3%
 
Liczba głosów: 36
Awatar użytkownika
ACeK
-
-
Posty: 1520
Rejestracja: 30 mar 2003, o 19:35
Lokalizacja: Kielce

Postautor: ACeK » 2 lis 2005, o 21:49

:) no prosze nawet z Mr spider jest jakis pozytek znalazlem na net i juz sobie zainstalowalem WOW :P tylko teraz moze ktos mi doradzi gdzie mozna znalesc jeszcze wolny czas? a tu dla leniwych ktorym sie :no: chce szukac :arrow: agif Thx Mr spider :wink:
:D

[ Dodano: 03-11-2005, 20:44 ]
:) Dzis znalazlem troche czasu odpalam sobie program Active Gif Creator zrobilem co chcialem chce zapamietac a tu wyskakuje mily komunikat zaplac albo bedzie z haslem :o troche zmartwiony obrotem sytuacji wgralem tego stwora do corela Photo Painta 7.0 i ku mojemu zaskoczeniu ta bestia sobie z tym radzi jedyny problem ze czas klatki chyba musi byc taki sam albo ja :no: umie ustawic :( probuje na innym kompie wersje corel Photo Paint 8.0 i tym razem pelny sukces :P dlatego jesli ktos by szukal takiego programiku to polecam :arrow: Corel :idea: na ich stronie mozna sciagnac demo :wink:
:D

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości