Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Jaki zegarek wybrać

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

tarli
-
-
Kontaktowanie:

Jaki zegarek wybrać

Postautor: tarli » 6 kwie 2016, o 11:42

Cześć. Budżet do 500 zł tak wiec niewielki ale moze w tej cenie uda się znaleźć jakiś porządny zegarek?
Mam obecnie Casio na stalowej bransolecie więc gdybym miał wybierać coś innego to pewnie byłby to jakiś inny model - najlepiej na klasycznym pasku skórzanym. Jakieś propozycje, sugestie?

Awatar użytkownika
Grzesiek91
-
-

Re: Jaki zegarek wybrać

Postautor: Grzesiek91 » 4 lip 2016, o 13:41

Poleciłbym się rozglądnąć za Seiko. Bogaty wybór jeśli chodzi o wygląd i sprawdzone mechanizmy. Jeden z najbardziej polecanych zegarków od 300zł wzwyż.

Pułkownik40
-
-

Postautor: Pułkownik40 » 30 wrz 2016, o 09:01

Ja mam podobnie - Casio na srebrnej bransoletce. I zegarka nie zmienię nigdy, jeśli tylko się nie zepsuje.

Tuśka99
-
-

Postautor: Tuśka99 » 30 wrz 2016, o 14:29

Również jestem za typowo klasycznymi zegarkami :)

Tri
-
-

Postautor: Tri » 22 gru 2016, o 10:17

W tej cenie stawiałbym coś na Hugo Bossa. Wprawdzie trzeba będzie dopłacić tą stówkę czy dwie. Ale marka ma naprawdę świetne jakościowo zegarki. Wiem ponieważ jestem posiadaczem ich zegarka i sobie chwalę.

Najlepiej jest kupic sobie jakiś sportowy model na pasku. Będzie pasował do wszystkiego a pasek jest wygodniejszy niż bransoleta.

cezik
-
-

Postautor: cezik » 14 cze 2017, o 10:09

Hugo Boss ma niezłe zegarki z wyglądu chociaż nie jestem do nich ogólnie przekonany ponieważ jest to firma głównie modowa Z drugiej strony jeśłi komuś sie te zegarki naprawdę podobają to niech kupuje. Ważne jest aby nosić na ręce to z czym dobrze się czujemy.
Firmy jakie sam polecam to:
Tommy Hilfiger
Emporio Armani
oraz zegarki od firmy Ice
Chociaż sugeruje kupować głownie w sprawdzoncyh sklepach tak aby kupić na pewno oryginał
https://gomez.pl/ - na przykład tutaj

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”