Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Hostingi - wybór

Moderatorzy: Jacek Bogusz, Moderatorzy

kemet
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 29 lut 2016, o 16:09

Hostingi - wybór

Postautor: kemet » 29 lut 2016, o 16:19

Widzę, że jest tego całe mnóstwo - bardzo duże zróżnicowanie cenowe, a parametry w sumie podobne.
Jak w tym wszystkim wybrać chociaż coś jednego sensownego? Opinie w sieci średnio obiektywne się wydają.
Rankingi... trochę śmieszne. Gdzie trzymacie strony? Czy trafiłem na dobre forum? Bo wydawało mi się, że idealne, po czym miałem problem ze znalezieniem odpowiedniego działu...

Awatar użytkownika
Jacek Bogusz
-
-
Posty: 470
Rejestracja: 12 maja 2010, o 17:37
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Hostingi - wybór

Postautor: Jacek Bogusz » 29 lut 2016, o 23:27

Ja mam strony na ovh. Nie porównywałem ofert - wiem, że są tańsze i lepiej "uzbrojone". Mam fachowca w rodzinie.

kemet
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 29 lut 2016, o 16:09

Re: Hostingi - wybór

Postautor: kemet » 1 mar 2016, o 16:07

To czemu tam trzymasz? Nie kojarzę, żeby ten hosting miał wybitnie dobre opinie.
Jak długo czekasz w nim na odpowiedź z supportu.

Awatar użytkownika
Jacek Bogusz
-
-
Posty: 470
Rejestracja: 12 maja 2010, o 17:37
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Hostingi - wybór

Postautor: Jacek Bogusz » 1 mar 2016, o 16:48

Ja tam jestem zadowolony. Nie mam żadnych problemów ze stronami (usługami). W ciągu kilku lat może ze 3-4 razy korzystałem ze wsparcia. Gdy telefonowałem, to interwencja była "od ręki". Na e-mail reagowali w przeciągu kilku-kilkunastu godzin. Nie zdarzały się żadne dłuższe przestoje. Poza tym, nie mam też dużych wymagań odnośnie do usług - zwykły php+mysql, do tego poczta. Nie potrzebuję żadnych wirtualnych maszyn, chmur itd., chociaż to może zmienić się w przyszłości. Myślę, że trzymam tam strony trochę z zadowolenia, trochę z przyzwyczajenia, trochę z lenistwa oraz dlatego, że mam dobry upust na każdą następną usługę.

namdu
-
-
Posty: 2
Rejestracja: 8 mar 2016, o 14:50

Re: Hostingi - wybór

Postautor: namdu » 8 mar 2016, o 14:58

Ja też w sumie mógłbym zacząć schylać się ku polskim dostawcom jak webserwer.pl, czy progreeso.pl. Nie są tak drodzy jak ich międzynarodowe odpowiedniki, a za bardzo nie odbiegają od ich standardów, nie wspominając o tym, że pomoc techniczna jest o wiele lepsza niż u tych kolosów ;)

Infino
-
-
Posty: 283
Rejestracja: 3 paź 2014, o 10:36

Re: Hostingi - wybór

Postautor: Infino » 23 mar 2016, o 11:45

No, jakaś masakra z tym. Ciekawe jak dalej ta kwestia się potoczy?

kemet
-
-
Posty: 8
Rejestracja: 29 lut 2016, o 16:09

Re: Hostingi - wybór

Postautor: kemet » 2 maja 2016, o 15:02

Konto odpalone na hekko, nie złego się nie dzieje, kilka serwisów na jednym koncie - póki co, to działa bez żadnych problemów. Największy plus - szybkość i jakość działania. Support pierwsza klasa. Nic złego się nie dzieje.

Awatar użytkownika
Grzesiek91
-
-
Posty: 7
Rejestracja: 4 lip 2016, o 13:07

Re: Hostingi - wybór

Postautor: Grzesiek91 » 4 lip 2016, o 13:36

Od siebie polecę Ci lh.pl. Swego czasu szukałem czegoś pod wordpressa i jakoś trafiłem na ten, podobno jeden z lepszych jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny. Nie mam żadnego problemu, a za serwer i domenę dałem z 80zł. ;)

Wróć do „Nie(elektroniczny) Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości