Aktyw Forum

Zarejestruj się na forum.ep.com.pl i zgłoś swój akces do Aktywu Forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany wystarczy, że się zalogujesz.

Sprawdź punkty Zarejestruj się

Oświetlenie sklepowe LED

xeronix
-
-

Oświetlenie sklepowe LED

Postautor: xeronix » 23 mar 2017, o 02:03

Witam.
Zwracam się w tym miejscu do was z prośbą o poinstruowanie mnie i uświadomienie mi czy wogóle jest to realne a mianowicie:
Wszedłem w posiadanie lampy ledowej która jest elementem systemów oświetleniowych hal sprzedaży. Tutaj podję link do tej lampy :http://www.voltimum.co.uk/e-catalogue/b ... t/85697900 . Są to lampy zasilane przy pomocy szynoprzewodu. Moje pytanie brzmi czy istnieje możliwość podpięcia tego w domowych warunkach bezpośrednio kablem z zasilania 230V doprowadzonego do zasilacza wewnątrz lampy. amieszczam również zdjęcie samego zasilacza wewnątrz lampy. Obrazek

Awatar użytkownika
Jacek Bogusz
-
-

Re: Oświetlenie sklepowe LED

Postautor: Jacek Bogusz » 23 mar 2017, o 14:39

A czy mógłbyś wykonać wyraźniejsze zdjęcie? Nic nie widać na tej tabliczce znamionowej...

xeronix
-
-

Postautor: xeronix » 23 mar 2017, o 22:36

Nie jestem w stanie na chwilę obecną zrobić fizycznie wyraźniejszego zdjęcia ale może oryginalna specyfikacja dokładnie tego modelu pomoże? https://drive.google.com/open?id=0B09uV ... HhISEhsZEU

Awatar użytkownika
Jacek Bogusz
-
-

Postautor: Jacek Bogusz » 3 kwie 2017, o 08:27

Jeśli to jest dokładnie ten sam model, to w specyfikacji zasilacza podano "nominal input voltage=220...240VAC" oraz "nominal input current=0,41A". Dokładnie oznacza to, że jest dostosowany do zasilania napięciem 230VAC i pobierze bezpieczny dla typowej, domowej sieci energetycznej prąd 0,41A. Myślę, że bez problemu można go zasilać z gniazdka.

Wróć do „Elektronika retro, lampy, audio”